Ege Nakliyat

Kurumsal

25+

Yıllık Tecrübe ile Değerlerinizi Güvenle Taşıyoruz.

HAKKIMIZDA

Profesyonel Ekibimiz ile Eşyalarınız Güvende

 • ÜCRETSİZ EKSPER HİZMETİ
 • ÖZEL PAKETLEME HİZMETİ
 • DEMONTE VE MONTAJ HİZMETİ
 • SİGORTALI NAKLİYE HİZMETİ
 • HİJYENİK PROFESYONEL EKİPMANLAR

Firmamız 1997 yılında İstanbul Maltepe’de Akif KAYIRANAK önderliğinde 5 kardeşin girişimi ile kurulmuştur. Özellikle evden eve nakliyat, eşya depolama, ofis ve şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetleri verilmektedir.

Bizi tercih eden ve bugünlere gelmemize katkıda bulunan tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi sunarız. Sizlerde sorunsuz ve hasarsız nakliye hizmetleri için firmamızı tercih edebilirsiniz

Biz Sizi Arayalım

  25

  Yıllık Tecrübe

  486

  Mutlu Müşteri

  2380

  Yapılan Nakliyat

  3

  Nakliyat Aracımız
  Bizi Tanıyın

  Bırakın Biz Taşıyalım

  Firmamız Evden Eve Nakliyat sektörünün daha yeni yeni gelişmeye başladığı yıllarda yükselişe geçmiştir. 1 yıl gibi kısa bir süre sonra araç sayısını 3′e çıkarmıştır. Hem şehiriçi hem de şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerini vermeye devam etmekteydi.
  Gelen talepler doğrultusunda 3. yılın sonunda İzmir’de şube açmıştır. İstanbul’dan İzmir’e başta olmak üzere tüm Ege bölgesine komple ve parça eşya taşıma hizmeti vermeye başlamıştır.

  Bugün gelinen noktada firmamız İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakası, İzmir ve Bodrum temsilciliklerimiz bulunmaktadır. Tüm Türkiye’ye Profesyonel ev taşıma hizmetleri vermektedir. Referanslarımızı incelediğiniz de firmamızın ülkemizin önde gelen birçok kurumsal firmasına hizmet verdiğini göreceksiniz.

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Mutlu Müşteriler

  Çağrı Merkezi Whatsapp Destek