Ege Nakliyat

Arşiv Taşımacılığı

Arşiv Taşımacılığı

Ege Evden Eve Nakliyat Arşiv Taşımacılığı konusunda bir hayli yüksek tecrübeye sahip uzman bir nakliye firmasıdır. Arşiv Taşıma işi daha önce hazırlık yapmayı gerektiren ve doğru planlanması gerekli olan bir süreçtir. Firmamız Arşiv Nakliyesi için gereken ağır malzemelerin rahatlıkla taşınabilmesine olanak sağlamakta olan kalın karton kutu ve sandıklama yöntemlerini kullanır. Tüm Sandıklar içerik ve bulunduğu departmana ait olan etiketlerle donatılır. Sıvı teması, rutubet ve diğer olumsuz dış etkilere karşı koruma altına alınırlar. Nakliye sürecinde ağırlıklara göre forklift yardımı alınır. Yüklemeler sıra ile yapılarak Arşiv Taşıma işlemi karışıklığa meydan vermeyecek şekilde düzene sokulur.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Alanında Uzman & Profesyonel Ekip
  • En Uygun Fiyatlarla Nakliyat Hizmeti
  • Hijyen Kurallarına Uygun Ekipmanlar
  • En İyi Ambalajlama ve Paketleme

Arşiv Nakliyesi sıradan taşıma işlerinden çok değişik bir süreçtir. Binlerce klasör ve dosyanın aynı tasnif sırasına göre diğer bir yere nakledilmesi ve dosyaların kesinlikle hiç bir zarar görmemesi gerekiyor. Mükemmel bir planlama ve uzman bir işçilik gerektirmektedir. Eğer nakliye esnasında bir aksilik yaşanır da evrakların başına bir iş gelirse faturası çok ağır olabilir. Yüksek sorumluluk bilinci gerektiren Arşiv Taşımacılığı işi uzman eller tarafından yapılmalıdır.

Günümüzde arşiv dendiği zaman aklımıza devlete ait olan kurumlardaki devasa dosya yığınları gibi bir şey geliyor ancak artık bu devasa dosya yığınları yalnızca kamu kurumlarında değil hemen hemen tüm özel sektörde bulunmaya başladı. Yapılan işlerin artış göstermesi ardında bir çok dosya ve evrakın birikmesine ve hatta depolara sığmayıp taşmasına sebep olur. Bu doluluğa en kesin çare ise daha geniş bir alana Arşiv Taşımacılığı kullanılarak yapılmasını gerekli kılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Nakliyat fiyatları özellikle sektörde en merak edilen konulardan biri halindedir. Nakliyat fiyatına etki eden pek çok faktör bulunuyor. Taşınacak eşya sayısı, paketleme, mesafenin uzaklığı gibi konular fiyata etki eder. Bu nedenle firmamıza ulaşarak size özel olarak bir fiyatın çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.

Nakliyat İçin Sigorta Zorunlu mu?
Şehiriçi nakliyat konusunda sigorta yaptırmak tamamen müşterilerimizin kişisel tercihine bağlı olan bir durumdur. Ancak şehirlerarası nakliyat hizmeti sırasında nakliyat için sigorta yaptırmak zorunludur.
Ucuz Evden Eve Nakliyat Zararları

Ev taşımak hepimin en büyük sıkıntılardan biridir helaki ucuz evden eve nakliyat tercihinden sizlere olan zararları diyelim A firma 3+1 standart bir aile ev eşyası için 1500 TL verdi B firma bu iş için 1300 Tl verdi C firma ise 900 Tl verdi evden eve taşımada ucuz fiyat verene araştırmadan karar vermeyiniz sebebi ise ucuz fiyat veren kişiler genelikle bireysel komisyonculuk yapanlardır ve sizin kapınıza günü birlik personel ile geilrer şuan ülkemize olan göç akımını biliyorsunuz bazı kişiler bundan yararlanarak bu işten anlamayan kişileri çalıştırıyorlar bunudan en büyük zararaı sizlere oluyor her zaman evinizi kurumsal firmalarla taşıttın sözleşmenizi yapın

Paketleme ve ambalaj nasıl yapılmaktadır ?

Evinizde veya işyerinizde bulunan a’dan – z’ye tüm eşyalar havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 kat paketlenerek çizilme veya kırılmasının önüne geçilir.

Taşındığı yeni adresde yönetici personelimiz tarafından istekleriniz doğrultusunda yerleşimi yapılır ve size yapılması gereken hiç bir işlem kalmaz.

Nakliyat sigortası hangi zararları karşılar ?

Değerli müşterilerimiz şehiriçi taşınmalarda hiç bir sigorta acentesi tarafından eşyalar güvence teminatı yapılmadığı için zarar gören eşya firmamızca karşılanmaktadır.

Sadece şehirler arası taşınma işleminde aracın yanması, çalınması veya devrilmesi riski ile sigorta şirketleri eşyaların zararını karşılamaktadır.

Nakliye işlemi ne kadar zaman alır?

Süre olarak belirtmek gerekirse 2+1 veya 3+1 ev eşyaları şehir içi taşınmalarda gün içerisinde eşya yoğunluğuna göre 8 saat içinde tamamlanır.

Şehirler arası taşınmalardada eşya miktarı ve gideceği mesafeye bağlı olarak en 48-72 saat içerisinde teslimatı yapılır.

Çağrı Merkezi Whatsapp Destek