Ege Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat bir diğer adı ile ev taşıma işlemi artık günümüzde Profesyonel firmalar tarafından A’dan Z’ye herşey dahil hizmet verilmektedir. Ev taşıma konusunda Profesyonel olan firmalar ile görüşmenizde sizlere hiçbir işlem bırakılmadan gerekli paketleme, de-montaj ve montaj işlemleri yapılmaktadır. Tabi bunun için Kurumsal firmalar ile anlaşmanız gereklidir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Alanında Uzman & Profesyonel Ekip
  • En Uygun Fiyatlarla Nakliyat Hizmeti
  • Hijyen Kurallarına Uygun Ekipmanlar
  • En İyi Ambalajlama ve Paketleme

Evden Eve Nakliyat hizmetleri hangi basamaklardan oluşur?

1- Ücretsiz Ekspertiz: Taşıma öncesi eşyalarınızın uzman ekspertiz tarafından görülmesi gerekmektedir. Bunun için yapmanız gereken taşıma tarihinizden enaz 1 hafta önce eşyalarınızı taşıtmayı düşündüğünüz firma ile görüşmeli ve uygun bir zaman için randevu almalısınız.

2- Paketleme: Daha önce eşyalarınızı yerinde tespit eden firma personeli taşıma günü gerekli olan tüm paketleme materyallerinin taşıma günü hazır olmasını sağlamaktadır. Firmamız paketleme olarak havalı naylon ve kraft kağıt kullanmaktadır.

3- De-montaj ve Montaj: Evinizde bulunan gardolaplarınız, masa, tv ünitesi gibi modüler mobilyalarınız uzman mobilyacı çalışanlarımız tarafından de-montajı yapılır ve yeni evde istediğiniz konuma tekrar montaj işlemi gerçekleştirilir.

4- Kırılacak Eşyaların Paketlenmesi: Genelde en çok korkulan ve kırılması muhtemel eşyaların başında kırılacak eşya olarak tabir edilen yemek takımı, bardak ve tabaklar daha önce hiç kullanılmayan temiz beyaz kağıtlarla paketlenir ve itinalı bir şekilde karton kolilere yerleştirilir. Salon ve mutfak eşyaları karışmasın diye koli üzerlerine oda isimleri yazılır ve yeni evde her koli ait olduğu yere konulur.

5- Askıdaki Elbiseler: Her kadının korkulu rüyasıdır ütüleme. Taşıma esnasında onca takım elbise ve gömleklerin kırışmadan taşınması içim firmamız sizlere 2 adet özel askılı elbise dolabı göndermektedir. Böylelikle elbiseleriniz kırışmadan güzel bir şekilde taşınmaktadır. Şayet evinizde çok askıda elbiseniz varsa fazladan dolap isteyebilirsiniz. Bunun için ekstra ücret alınmaz.

6- Eşyaların Yerleştirilmesi: Eski evinizden paketlenen eşyalarınız araca yüklendikten sonra yeni adresinize gelindiğinde eşyalarınız evinize taşınır ve istediğiniz doğrultuda yerleştirme işlemleri yapılmaktadır.

6- Ödeme: Eşyalarınız tamamen evinize taşındıktan sonra ve tüm büyük eşyalarınız sizlerin istediği gibi yerleşmesi bittikten sonra yapılacak herhangi bir işlem kalmadığında ödemenizi yaparak zorlu ve yorucu olan taşıma işlemini profesyonel bir ekip sayesinde rahat bir şekilde bitirmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Herkese Sorunsuz ve Hasarsız Taşınmalar Dileriz…

Sıkça Sorulan Sorular

Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Nakliyat fiyatları özellikle sektörde en merak edilen konulardan biri halindedir. Nakliyat fiyatına etki eden pek çok faktör bulunuyor. Taşınacak eşya sayısı, paketleme, mesafenin uzaklığı gibi konular fiyata etki eder. Bu nedenle firmamıza ulaşarak size özel olarak bir fiyatın çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.

Nakliyat İçin Sigorta Zorunlu mu?
Şehiriçi nakliyat konusunda sigorta yaptırmak tamamen müşterilerimizin kişisel tercihine bağlı olan bir durumdur. Ancak şehirlerarası nakliyat hizmeti sırasında nakliyat için sigorta yaptırmak zorunludur.
Ucuz Evden Eve Nakliyat Zararları

Ev taşımak hepimin en büyük sıkıntılardan biridir helaki ucuz evden eve nakliyat tercihinden sizlere olan zararları diyelim A firma 3+1 standart bir aile ev eşyası için 1500 TL verdi B firma bu iş için 1300 Tl verdi C firma ise 900 Tl verdi evden eve taşımada ucuz fiyat verene araştırmadan karar vermeyiniz sebebi ise ucuz fiyat veren kişiler genelikle bireysel komisyonculuk yapanlardır ve sizin kapınıza günü birlik personel ile geilrer şuan ülkemize olan göç akımını biliyorsunuz bazı kişiler bundan yararlanarak bu işten anlamayan kişileri çalıştırıyorlar bunudan en büyük zararaı sizlere oluyor her zaman evinizi kurumsal firmalarla taşıttın sözleşmenizi yapın

Paketleme ve ambalaj nasıl yapılmaktadır ?

Evinizde veya işyerinizde bulunan a’dan – z’ye tüm eşyalar havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 kat paketlenerek çizilme veya kırılmasının önüne geçilir.

Taşındığı yeni adresde yönetici personelimiz tarafından istekleriniz doğrultusunda yerleşimi yapılır ve size yapılması gereken hiç bir işlem kalmaz.

Nakliyat sigortası hangi zararları karşılar ?

Değerli müşterilerimiz şehiriçi taşınmalarda hiç bir sigorta acentesi tarafından eşyalar güvence teminatı yapılmadığı için zarar gören eşya firmamızca karşılanmaktadır.

Sadece şehirler arası taşınma işleminde aracın yanması, çalınması veya devrilmesi riski ile sigorta şirketleri eşyaların zararını karşılamaktadır.

Nakliye işlemi ne kadar zaman alır?

Süre olarak belirtmek gerekirse 2+1 veya 3+1 ev eşyaları şehir içi taşınmalarda gün içerisinde eşya yoğunluğuna göre 8 saat içinde tamamlanır.

Şehirler arası taşınmalardada eşya miktarı ve gideceği mesafeye bağlı olarak en 48-72 saat içerisinde teslimatı yapılır.

Çağrı Merkezi Whatsapp Destek