Ege Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Firmamız İSTANBUL EGE Nakliyat, İstanbul ve İzmir’den tüm Marmara ve Ege bölgesi başta olmak üzere ülkenin her tarafına şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Firmamız sadece Ege ve Marmara bölgeleri arasında değil ülkenin 7 bölgesi ve 81 iline komple ve parça ev eşyası taşımacılığı hizmetini sunmaktadır. Tüm detaylar için firmamıza (0216) 383 80 79 nolu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

ŞEHİRLERARASI EV TAŞIMA
Şehirlerarası ev taşıma hizmeti almadan önce detaylı bir firma analizi yapmanızı öneririz. Zira sektörde çok sayıda amatör ve korsan firma olması sebebi ile araştırma yapmanız gerekiyor. Eşyalarınız sizinle konuşulan şartların dışında taşınmak istenebilir. Bunu önlemek için eski ve köklü nakliye firmalarını tercih etmenizi öneririz.

EVDEN EVE NAKLİYAT
Evden eve nakliyat sektöründe zaman geçtikçe hizmet-fiyat politikası artması gerekirken rekabet, korsan ve taşeron çalışan firmalardan dolayı ne yazık ki gerilemekte ve bu durumda hizmet kalitesini etkilemektedir. Birçok orta ölçekli firma sektörde var olmak adına fiyat politikasını düşürmektedir. Ve dolayısıyla verdiği hizmette de eksiklikler sunmakta.

Tavsiyemiz firma tercihinde bulunurken fiyat bilgisini en arka plana atın. Önce seçtiğiniz firmanın sizlere ne sunabileceğini ve ne tür garanti vereceğini araştırın. Anlaştığınız firma ile mutlaka sözleşme yapın. Sözleşme yapmadığınız taktirde taşıma esnasında yaşayabileceğiniz sorunlarda kanuni çerçevede hiçbir hak talep edemezsiniz.

Detaylı bilgi ve fiyat için firmamızı arayarak Müşteri Temsilcisi çalışanlarımızla görüşebilirsiniz…

İstanbul Ege Nakliyat | Evden Eve Nakliyat | Şehirler Arası Nakliyat | Parça Eşya Taşıma | Depolama

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Alanında Uzman & Profesyonel Ekip
  • En Uygun Fiyatlarla Nakliyat Hizmeti
  • Hijyen Kurallarına Uygun Ekipmanlar
  • En İyi Ambalajlama ve Paketleme

Sıkça Sorulan Sorular

Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Nakliyat fiyatları özellikle sektörde en merak edilen konulardan biri halindedir. Nakliyat fiyatına etki eden pek çok faktör bulunuyor. Taşınacak eşya sayısı, paketleme, mesafenin uzaklığı gibi konular fiyata etki eder. Bu nedenle firmamıza ulaşarak size özel olarak bir fiyatın çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.

Nakliyat İçin Sigorta Zorunlu mu?
Şehiriçi nakliyat konusunda sigorta yaptırmak tamamen müşterilerimizin kişisel tercihine bağlı olan bir durumdur. Ancak şehirlerarası nakliyat hizmeti sırasında nakliyat için sigorta yaptırmak zorunludur.
Ucuz Evden Eve Nakliyat Zararları

Ev taşımak hepimin en büyük sıkıntılardan biridir helaki ucuz evden eve nakliyat tercihinden sizlere olan zararları diyelim A firma 3+1 standart bir aile ev eşyası için 1500 TL verdi B firma bu iş için 1300 Tl verdi C firma ise 900 Tl verdi evden eve taşımada ucuz fiyat verene araştırmadan karar vermeyiniz sebebi ise ucuz fiyat veren kişiler genelikle bireysel komisyonculuk yapanlardır ve sizin kapınıza günü birlik personel ile geilrer şuan ülkemize olan göç akımını biliyorsunuz bazı kişiler bundan yararlanarak bu işten anlamayan kişileri çalıştırıyorlar bunudan en büyük zararaı sizlere oluyor her zaman evinizi kurumsal firmalarla taşıttın sözleşmenizi yapın

Paketleme ve ambalaj nasıl yapılmaktadır ?

Evinizde veya işyerinizde bulunan a’dan – z’ye tüm eşyalar havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 kat paketlenerek çizilme veya kırılmasının önüne geçilir.

Taşındığı yeni adresde yönetici personelimiz tarafından istekleriniz doğrultusunda yerleşimi yapılır ve size yapılması gereken hiç bir işlem kalmaz.

Nakliyat sigortası hangi zararları karşılar ?

Değerli müşterilerimiz şehiriçi taşınmalarda hiç bir sigorta acentesi tarafından eşyalar güvence teminatı yapılmadığı için zarar gören eşya firmamızca karşılanmaktadır.

Sadece şehirler arası taşınma işleminde aracın yanması, çalınması veya devrilmesi riski ile sigorta şirketleri eşyaların zararını karşılamaktadır.

Nakliye işlemi ne kadar zaman alır?

Süre olarak belirtmek gerekirse 2+1 veya 3+1 ev eşyaları şehir içi taşınmalarda gün içerisinde eşya yoğunluğuna göre 8 saat içinde tamamlanır.

Şehirler arası taşınmalardada eşya miktarı ve gideceği mesafeye bağlı olarak en 48-72 saat içerisinde teslimatı yapılır.

Çağrı Merkezi Whatsapp Destek