Ege Nakliyat

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık

Az miktardaki eşyaların taşınması komple bir ev eşyasına göre kolay olsa da, çoğu insanlar için Parsiyel Taşımacılık eşyaların kaybolma ve yüksek maliyet düşüncesi ile yanlış düşüncelere neden olmaktadır.

Eskiden insanlar bir aracın 1/3 için komple ücret ödemek zorunda kalırlardı. Nedeni ise parsiyel taşımacılığın yaygın olmamasıydı. Çünkü bir aracın şehirler arası yakıt ve işçilik giderleri komple veya parça eşya için hemen hemen aynı maliyetleri oluşturmaktadır. Durum böyle olunca eskiden kimse az miktardaki eşyalarını bir şehirden başka bir şehre taşımak istemezdi.

Firmamız 2000 yılında İzmir şubesini açtığında sektörde parsiyel taşımacılık için hiçbir çalışma olmadığını fark etti. Her iki ilimiz arasında gerçekleşen evden eve nakliyat işlemlerinde araçlarımızda boş yer oldukça parça eşya taşıma için gelen talepleri değerlendirmeye aldık.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Alanında Uzman & Profesyonel Ekip
  • En Uygun Fiyatlarla Nakliyat Hizmeti
  • Hijyen Kurallarına Uygun Ekipmanlar
  • En İyi Ambalajlama ve Paketleme

Ücretlendirmenin de makul olması sebebi ile parsiyel taşımacılık hizmetimiz taşınan müşterilerimizin memnuniyetlerini belirtmesi sonucu dilden dile ulaştı. Zamanla talep artmıştır. Artık firmamız az miktardaki eşyaların taşınması için gelen talepleri birleştirmiştir. Ve İstanbul’dan İzmir başta olmak üzere tüm Ege bölgesine seferler düzenledi.

Bugün gelinen noktada haftada İstanbul’dan Ege bölgesine enaz 3-4 sefer düzenlenmektedir. Seferlerimiz karşılıklı olmaktadır. Ve eşyalarınız ekonomik fiyatlara çok kısa sürede tarafınıza ulaşmaktadır. Üstelik siz hiçbir işlem yapmadan adresinizden alınıp yine adresinize kadar teslim edilmektedir.

Parsiyel nakliye hizmetimiz Ege bölgesi ile sınırlı değildir. Tüm Türkiye’ye bu hizmet verilmektedir. Yapmanız gereken sadece bize taşıma tarihinizden en az 1 hafta önce iletişime geçmeniz olacaktır. Bu noktadan sonra gerekli taşıma organizasyonu firmamız tarafından yapılacaktır.

İstanbul Ege Evden Eve Nakliyat | Şehirler Arası Nakliyat | Parça Eşya Taşıma | Depolama

Sıkça Sorulan Sorular

Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Nakliyat fiyatları özellikle sektörde en merak edilen konulardan biri halindedir. Nakliyat fiyatına etki eden pek çok faktör bulunuyor. Taşınacak eşya sayısı, paketleme, mesafenin uzaklığı gibi konular fiyata etki eder. Bu nedenle firmamıza ulaşarak size özel olarak bir fiyatın çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.

Nakliyat İçin Sigorta Zorunlu mu?
Şehiriçi nakliyat konusunda sigorta yaptırmak tamamen müşterilerimizin kişisel tercihine bağlı olan bir durumdur. Ancak şehirlerarası nakliyat hizmeti sırasında nakliyat için sigorta yaptırmak zorunludur.
Ucuz Evden Eve Nakliyat Zararları

Ev taşımak hepimin en büyük sıkıntılardan biridir helaki ucuz evden eve nakliyat tercihinden sizlere olan zararları diyelim A firma 3+1 standart bir aile ev eşyası için 1500 TL verdi B firma bu iş için 1300 Tl verdi C firma ise 900 Tl verdi evden eve taşımada ucuz fiyat verene araştırmadan karar vermeyiniz sebebi ise ucuz fiyat veren kişiler genelikle bireysel komisyonculuk yapanlardır ve sizin kapınıza günü birlik personel ile geilrer şuan ülkemize olan göç akımını biliyorsunuz bazı kişiler bundan yararlanarak bu işten anlamayan kişileri çalıştırıyorlar bunudan en büyük zararaı sizlere oluyor her zaman evinizi kurumsal firmalarla taşıttın sözleşmenizi yapın

Paketleme ve ambalaj nasıl yapılmaktadır ?

Evinizde veya işyerinizde bulunan a’dan – z’ye tüm eşyalar havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 kat paketlenerek çizilme veya kırılmasının önüne geçilir.

Taşındığı yeni adresde yönetici personelimiz tarafından istekleriniz doğrultusunda yerleşimi yapılır ve size yapılması gereken hiç bir işlem kalmaz.

Nakliyat sigortası hangi zararları karşılar ?

Değerli müşterilerimiz şehiriçi taşınmalarda hiç bir sigorta acentesi tarafından eşyalar güvence teminatı yapılmadığı için zarar gören eşya firmamızca karşılanmaktadır.

Sadece şehirler arası taşınma işleminde aracın yanması, çalınması veya devrilmesi riski ile sigorta şirketleri eşyaların zararını karşılamaktadır.

Nakliye işlemi ne kadar zaman alır?

Süre olarak belirtmek gerekirse 2+1 veya 3+1 ev eşyaları şehir içi taşınmalarda gün içerisinde eşya yoğunluğuna göre 8 saat içinde tamamlanır.

Şehirler arası taşınmalardada eşya miktarı ve gideceği mesafeye bağlı olarak en 48-72 saat içerisinde teslimatı yapılır.

Çağrı Merkezi Whatsapp Destek