Ege Nakliyat

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Günümüzde irili ufaklı her firmanın kendine özgü bir ofis odası vardır. Yada büyük bir ofis dairesi bulunmaktadır. Ofisler işimiz ile ilgili kafa yorduğumuz alanlardır. Her masada birer bilgisayar ve önümüzde onlarca dosya ve belge ile gün içinde çalışma yaptığımız bu alanların taşınması kolay değildir tabi. Ofis Taşımacılığı araştırması yaparken mutlaka kurumsal firmalar ile iletişime geçmelisiniz.

İlk olarak dosya ve klasörlerin sırası ile kolileme işlemi yapılmaktadır. Bilgisayar ve büyük elektronik cihazların güzel bir şekilde paketlenmesi yapılmaktadır. Ve genellikle taşınması hep kafamızda soru işaretlerine neden olmaktadır. Acaba taşınırken eşyalarımız zarar görür mü? yada önemli dosya ve klasörlerimiz eksiksiz taşınır mı?

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Alanında Uzman & Profesyonel Ekip
  • En Uygun Fiyatlarla Nakliyat Hizmeti
  • Hijyen Kurallarına Uygun Ekipmanlar
  • En İyi Ambalajlama ve Paketleme

Bu sorularla kafanızı yormak yerine ofis taşımacılığını profesyonelce yapan bir firmayı aramaya koyulabilirsiniz. Özellikle sektörde profesyonel evden eve nakliyat hizmeti veren tüm firmalar ofis taşıma hizmeti de vermektedir. Hatta bazı firmalar ofis taşımacılığı için özel ekipler kurmaktadır. Ve bu işi daha profesyonelce yapmaktadırlar. Bu firmalardan bir tanesi de firmamızdır.

Ofis nakliyesinde uzman bir ekip oluşturan firmamız sizlere profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Ayrıca eşyalarınızın paketlenmesi, de-montaj ve montajı ile beraber her türlü nakliye hizmetlerini profesyonelce vermektedir.
İletişim için bize (0216) 383 80 79 nolu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Nakliyat fiyatları özellikle sektörde en merak edilen konulardan biri halindedir. Nakliyat fiyatına etki eden pek çok faktör bulunuyor. Taşınacak eşya sayısı, paketleme, mesafenin uzaklığı gibi konular fiyata etki eder. Bu nedenle firmamıza ulaşarak size özel olarak bir fiyatın çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.

Nakliyat İçin Sigorta Zorunlu mu?
Şehiriçi nakliyat konusunda sigorta yaptırmak tamamen müşterilerimizin kişisel tercihine bağlı olan bir durumdur. Ancak şehirlerarası nakliyat hizmeti sırasında nakliyat için sigorta yaptırmak zorunludur.
Ucuz Evden Eve Nakliyat Zararları

Ev taşımak hepimin en büyük sıkıntılardan biridir helaki ucuz evden eve nakliyat tercihinden sizlere olan zararları diyelim A firma 3+1 standart bir aile ev eşyası için 1500 TL verdi B firma bu iş için 1300 Tl verdi C firma ise 900 Tl verdi evden eve taşımada ucuz fiyat verene araştırmadan karar vermeyiniz sebebi ise ucuz fiyat veren kişiler genelikle bireysel komisyonculuk yapanlardır ve sizin kapınıza günü birlik personel ile geilrer şuan ülkemize olan göç akımını biliyorsunuz bazı kişiler bundan yararlanarak bu işten anlamayan kişileri çalıştırıyorlar bunudan en büyük zararaı sizlere oluyor her zaman evinizi kurumsal firmalarla taşıttın sözleşmenizi yapın

Paketleme ve ambalaj nasıl yapılmaktadır ?

Evinizde veya işyerinizde bulunan a’dan – z’ye tüm eşyalar havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 kat paketlenerek çizilme veya kırılmasının önüne geçilir.

Taşındığı yeni adresde yönetici personelimiz tarafından istekleriniz doğrultusunda yerleşimi yapılır ve size yapılması gereken hiç bir işlem kalmaz.

Nakliyat sigortası hangi zararları karşılar ?

Değerli müşterilerimiz şehiriçi taşınmalarda hiç bir sigorta acentesi tarafından eşyalar güvence teminatı yapılmadığı için zarar gören eşya firmamızca karşılanmaktadır.

Sadece şehirler arası taşınma işleminde aracın yanması, çalınması veya devrilmesi riski ile sigorta şirketleri eşyaların zararını karşılamaktadır.

Nakliye işlemi ne kadar zaman alır?

Süre olarak belirtmek gerekirse 2+1 veya 3+1 ev eşyaları şehir içi taşınmalarda gün içerisinde eşya yoğunluğuna göre 8 saat içinde tamamlanır.

Şehirler arası taşınmalardada eşya miktarı ve gideceği mesafeye bağlı olarak en 48-72 saat içerisinde teslimatı yapılır.

Çağrı Merkezi Whatsapp Destek