Ege Nakliyat

Şehir İçi Nakliyat

Şehir içi Evden Eve Nakliyat

Şehir içi nakliyat hizmetlerimiz İstanbul ve İzmir’de verilmektedir. Başka illerde şehiriçi ev taşıma hizmetimiz yoktur. İstanbul ve İzmir’den başka illere gerçekleştireceğiniz ev taşıma işleminiz için şehirlerarası evden eve nakliyat sayfamızı ziyaret ediniz..

Ev taşımak sanılanın aksine zor ve zahmetli bir iştir. Dolayısıyla evinizi taşırken seçeceğiniz nakliye firmasının taşıma tecrübesi olması gerekmektedir. Sektörde o kadar çok firma var ki, bazıları bu işe sadece para kazanmak olarak bakmakta. Ev taşıma işinden anlamayan 3-4 personel ve bir takım paketleme malzemeleri ile eşyalarınızı taşımaya kalkışırlar. Sektörde denetleme mekanizması olmadığından her önüne gelen bir araç alıp bu işi yapmaya başlamaktadır. Oysaki ev taşımak bir sanattır.

Her eşyanın farklı paketlenmesi, modüler mobilyaların de-montajlarının yapılması ve taşıyıcı personelin eşyanıza önem vererek taşıması gerekmektedir. Öyle 4-5 kişi toplayıp ev taşımaya gidiyoruz demek doğru bir yaklaşım değildir. Bu noktada tercih yaparken çok iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Her firmaya güvenmeyin.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Alanında Uzman & Profesyonel Ekip
  • En Uygun Fiyatlarla Nakliyat Hizmeti
  • Hijyen Kurallarına Uygun Ekipmanlar
  • En İyi Ambalajlama ve Paketleme

Öncelikle çevrenizden yardım alın, nakliye firması ile taşınıp memnun kalınmışsa sizde o firma ile görüşüp bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Şayet çevrenizde daha önce evden eve nakliyat firmaları ile çalışmayan varsa yapacağınız tek şey internet üzerinden araştırma yapmak. Bizim tavsiyemiz araştırma yaparken firmanın web sitesinin görselliğinden ziyade Referanslarına ve geçmişine bakmanız olacaktır.

Referanslar incelenirken de dikkat etmelisiniz. Çünkü firmalar hiç taşıma yapmadığı firmaların isimlerine Referanslarında yer vermektedirler. Referans mektubu olan firmaları tercih edin. Referanslar sayfamızı inceleyerek hakkımızda yazılan tavsiye yazılarını okuyabilirsiniz. Şehir içi evden eve nakliyat hizmetleri için lütfen bize iletişim numaralarımızdan ulaşın. Sizi karşılayacak müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere her konuda yardımcı olacaklardır.

Sıkça Sorulan Sorular

Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Nakliyat fiyatları özellikle sektörde en merak edilen konulardan biri halindedir. Nakliyat fiyatına etki eden pek çok faktör bulunuyor. Taşınacak eşya sayısı, paketleme, mesafenin uzaklığı gibi konular fiyata etki eder. Bu nedenle firmamıza ulaşarak size özel olarak bir fiyatın çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.

Nakliyat İçin Sigorta Zorunlu mu?
Şehiriçi nakliyat konusunda sigorta yaptırmak tamamen müşterilerimizin kişisel tercihine bağlı olan bir durumdur. Ancak şehirlerarası nakliyat hizmeti sırasında nakliyat için sigorta yaptırmak zorunludur.
Ucuz Evden Eve Nakliyat Zararları

Ev taşımak hepimin en büyük sıkıntılardan biridir helaki ucuz evden eve nakliyat tercihinden sizlere olan zararları diyelim A firma 3+1 standart bir aile ev eşyası için 1500 TL verdi B firma bu iş için 1300 Tl verdi C firma ise 900 Tl verdi evden eve taşımada ucuz fiyat verene araştırmadan karar vermeyiniz sebebi ise ucuz fiyat veren kişiler genelikle bireysel komisyonculuk yapanlardır ve sizin kapınıza günü birlik personel ile geilrer şuan ülkemize olan göç akımını biliyorsunuz bazı kişiler bundan yararlanarak bu işten anlamayan kişileri çalıştırıyorlar bunudan en büyük zararaı sizlere oluyor her zaman evinizi kurumsal firmalarla taşıttın sözleşmenizi yapın

Paketleme ve ambalaj nasıl yapılmaktadır ?

Evinizde veya işyerinizde bulunan a’dan – z’ye tüm eşyalar havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 kat paketlenerek çizilme veya kırılmasının önüne geçilir.

Taşındığı yeni adresde yönetici personelimiz tarafından istekleriniz doğrultusunda yerleşimi yapılır ve size yapılması gereken hiç bir işlem kalmaz.

Nakliyat sigortası hangi zararları karşılar ?

Değerli müşterilerimiz şehiriçi taşınmalarda hiç bir sigorta acentesi tarafından eşyalar güvence teminatı yapılmadığı için zarar gören eşya firmamızca karşılanmaktadır.

Sadece şehirler arası taşınma işleminde aracın yanması, çalınması veya devrilmesi riski ile sigorta şirketleri eşyaların zararını karşılamaktadır.

Nakliye işlemi ne kadar zaman alır?

Süre olarak belirtmek gerekirse 2+1 veya 3+1 ev eşyaları şehir içi taşınmalarda gün içerisinde eşya yoğunluğuna göre 8 saat içinde tamamlanır.

Şehirler arası taşınmalardada eşya miktarı ve gideceği mesafeye bağlı olarak en 48-72 saat içerisinde teslimatı yapılır.

Çağrı Merkezi Whatsapp Destek