Ege Nakliyat

Banka Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı

Banka nakliyeciliği, profesyonellik gerektiren bir iştir. Bankanın her bir eşyasının kıymetli olduğu bilincinde hareket edilmelidir ve her eşyanın korunaklı bir biçimde yeni adresine taşınması gerekiyor. Bizler bunun farkında olarak hareket edip bankanızda ki eşyalarınızı nakliye için özel ekip belirlemekteyiz. Belirlediğimiz ekip gereğine uygun hareket ederek banka taşımacılığı işlemini layıkıyla yerine getirmektedir. Profesyonel ekibimiz banka eşyalarınızı nakliye önce yer incelemesi yapmaktadır. Bu inceleme sırasında eşya miktarına göre ne tür bir taşıma aracının gerektiği tespit edilir. Bunun beraberinde, eşya asansörüne gerek olup olmadığı ve ne tür ambalajlama malzemeleri gerektiği belirlenir. Bu belirlemeler sonucunda gerekli donanım hazırlanarak eşya nakliye sürecine geçirilir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Alanında Uzman & Profesyonel Ekip
  • En Uygun Fiyatlarla Nakliyat Hizmeti
  • Hijyen Kurallarına Uygun Ekipmanlar
  • En İyi Ambalajlama ve Paketleme

Banka taşımacılığı önem arz ettiği için, taşımacılık öncesi bir plan belirlenir ve bu plan doğrultusunda hareket edilerek problemsiz taşımacılık hedeflenir. Öncelikle dosya ve bunun gibi eşyalar sizlerin belirtmiş olduğu düzene göre ambalajlanarak nakliyeye hazır hale getirilir. Sonrasında taşıma aracına yüklenir. Ardından diğer malzemeler kontrollü bir biçimde taşıma aracına taşınır. En sona ise, sökülmesi gerekli olan dolap ve bunun gibi eşyalar bırakılır. Sökme konusunda tecrübeli marangoz ekibimiz sökülmesi gerekli olan eşyaları sökerek belirli bir sıraya göre taşınmasını sağlar. 

Malzemelerin sıralı bir biçimde taşınması ve birbirine karıştırılmaması son derece önemlidir. Böylece yeni adreste bu eşyaların birleştirilmesi ve yerine konulması kolaylaşarak ortaya çıkabilecek problemlerin önüne geçilip zamandan tasarruf sağlanır. Banka taşımacılığı, uzman kişilerin yapması gerekli olan önemli bir eşya nakliye işi olarak bilinir ve buna göre hareket edilmelidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Nakliyat fiyatları özellikle sektörde en merak edilen konulardan biri halindedir. Nakliyat fiyatına etki eden pek çok faktör bulunuyor. Taşınacak eşya sayısı, paketleme, mesafenin uzaklığı gibi konular fiyata etki eder. Bu nedenle firmamıza ulaşarak size özel olarak bir fiyatın çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.

Nakliyat İçin Sigorta Zorunlu mu?
Şehiriçi nakliyat konusunda sigorta yaptırmak tamamen müşterilerimizin kişisel tercihine bağlı olan bir durumdur. Ancak şehirlerarası nakliyat hizmeti sırasında nakliyat için sigorta yaptırmak zorunludur.
Ucuz Evden Eve Nakliyat Zararları

Ev taşımak hepimin en büyük sıkıntılardan biridir helaki ucuz evden eve nakliyat tercihinden sizlere olan zararları diyelim A firma 3+1 standart bir aile ev eşyası için 1500 TL verdi B firma bu iş için 1300 Tl verdi C firma ise 900 Tl verdi evden eve taşımada ucuz fiyat verene araştırmadan karar vermeyiniz sebebi ise ucuz fiyat veren kişiler genelikle bireysel komisyonculuk yapanlardır ve sizin kapınıza günü birlik personel ile geilrer şuan ülkemize olan göç akımını biliyorsunuz bazı kişiler bundan yararlanarak bu işten anlamayan kişileri çalıştırıyorlar bunudan en büyük zararaı sizlere oluyor her zaman evinizi kurumsal firmalarla taşıttın sözleşmenizi yapın

Paketleme ve ambalaj nasıl yapılmaktadır ?

Evinizde veya işyerinizde bulunan a’dan – z’ye tüm eşyalar havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 kat paketlenerek çizilme veya kırılmasının önüne geçilir.

Taşındığı yeni adresde yönetici personelimiz tarafından istekleriniz doğrultusunda yerleşimi yapılır ve size yapılması gereken hiç bir işlem kalmaz.

Nakliyat sigortası hangi zararları karşılar ?

Değerli müşterilerimiz şehiriçi taşınmalarda hiç bir sigorta acentesi tarafından eşyalar güvence teminatı yapılmadığı için zarar gören eşya firmamızca karşılanmaktadır.

Sadece şehirler arası taşınma işleminde aracın yanması, çalınması veya devrilmesi riski ile sigorta şirketleri eşyaların zararını karşılamaktadır.

Nakliye işlemi ne kadar zaman alır?

Süre olarak belirtmek gerekirse 2+1 veya 3+1 ev eşyaları şehir içi taşınmalarda gün içerisinde eşya yoğunluğuna göre 8 saat içinde tamamlanır.

Şehirler arası taşınmalardada eşya miktarı ve gideceği mesafeye bağlı olarak en 48-72 saat içerisinde teslimatı yapılır.

Çağrı Merkezi Whatsapp Destek