Ege Nakliyat

Üniversite Taşımacılığı

Üniversite Taşımacılığı

Üniversite taşımacılığı çok büyük bir alana kurulu düzenin yeni bir adrese bütünüyle taşınma işlemini kapsamaktadır. İstanbul Ege Evden Eve Nakliyat Firmamız, üniversite taşımacılığı konusunda tecrübeli ve saygın firmalar arasında başta gelmektedir. Diğer nakliyat türlerinde olduğu gibi üniversite taşımacılığında da belli bir plana bağlı kalınarak hizmet sunma anlayışını benimsemiş bulunmaktayız. Bu plan öncelikle müşterinin firmamız ile iletişime geçmesiyle başlamaktadır. Tüm prosedür müşteriye hizmet bundan önce aktarılarak, hizmet esnasında ya da sonrasında müşterinin herhangi bir sorunla karşılaşmasını engellemekteyiz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Alanında Uzman & Profesyonel Ekip
  • En Uygun Fiyatlarla Nakliyat Hizmeti
  • Hijyen Kurallarına Uygun Ekipmanlar
  • En İyi Ambalajlama ve Paketleme

Üniversite taşımacılığında, taşınan sadece eşya değildir. Üniversite içerisinde bulunan; kütüphane, laboratuvar, elektronik eşyalar, mobilya ve evrakların taşınması özen ve titizlik gerektirmektedir. Darbelere karşı uygun ambalaj ve kolilere yerleştirilerek herhangi bir hasarın önlenmesi sağlanır. Yani esasında şirket olarak sadece eşya değil bir düzenin taşınmasına yardımcı olmaktayız.

Üniversite taşımacılığında fiyatlandırma sistemi taşınacak olan üniversiteye göre değişiklik göstermektedir. Bununla ilgili ayrıntılı bilgi firmamıza ulaşan müşteriye hizmet bundan önce muhakkak aktarılır. Ayrıca karşılıklı yönde imzalanan yazılı bir protokol ile üniversite içindeki tüm eşya ve materyaller garanti altına alınır.

Sıkça Sorulan Sorular

Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Nakliyat fiyatları özellikle sektörde en merak edilen konulardan biri halindedir. Nakliyat fiyatına etki eden pek çok faktör bulunuyor. Taşınacak eşya sayısı, paketleme, mesafenin uzaklığı gibi konular fiyata etki eder. Bu nedenle firmamıza ulaşarak size özel olarak bir fiyatın çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.

Nakliyat İçin Sigorta Zorunlu mu?
Şehiriçi nakliyat konusunda sigorta yaptırmak tamamen müşterilerimizin kişisel tercihine bağlı olan bir durumdur. Ancak şehirlerarası nakliyat hizmeti sırasında nakliyat için sigorta yaptırmak zorunludur.
Ucuz Evden Eve Nakliyat Zararları

Ev taşımak hepimin en büyük sıkıntılardan biridir helaki ucuz evden eve nakliyat tercihinden sizlere olan zararları diyelim A firma 3+1 standart bir aile ev eşyası için 1500 TL verdi B firma bu iş için 1300 Tl verdi C firma ise 900 Tl verdi evden eve taşımada ucuz fiyat verene araştırmadan karar vermeyiniz sebebi ise ucuz fiyat veren kişiler genelikle bireysel komisyonculuk yapanlardır ve sizin kapınıza günü birlik personel ile geilrer şuan ülkemize olan göç akımını biliyorsunuz bazı kişiler bundan yararlanarak bu işten anlamayan kişileri çalıştırıyorlar bunudan en büyük zararaı sizlere oluyor her zaman evinizi kurumsal firmalarla taşıttın sözleşmenizi yapın

Paketleme ve ambalaj nasıl yapılmaktadır ?

Evinizde veya işyerinizde bulunan a’dan – z’ye tüm eşyalar havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 kat paketlenerek çizilme veya kırılmasının önüne geçilir.

Taşındığı yeni adresde yönetici personelimiz tarafından istekleriniz doğrultusunda yerleşimi yapılır ve size yapılması gereken hiç bir işlem kalmaz.

Nakliyat sigortası hangi zararları karşılar ?

Değerli müşterilerimiz şehiriçi taşınmalarda hiç bir sigorta acentesi tarafından eşyalar güvence teminatı yapılmadığı için zarar gören eşya firmamızca karşılanmaktadır.

Sadece şehirler arası taşınma işleminde aracın yanması, çalınması veya devrilmesi riski ile sigorta şirketleri eşyaların zararını karşılamaktadır.

Nakliye işlemi ne kadar zaman alır?

Süre olarak belirtmek gerekirse 2+1 veya 3+1 ev eşyaları şehir içi taşınmalarda gün içerisinde eşya yoğunluğuna göre 8 saat içinde tamamlanır.

Şehirler arası taşınmalardada eşya miktarı ve gideceği mesafeye bağlı olarak en 48-72 saat içerisinde teslimatı yapılır.

Çağrı Merkezi Whatsapp Destek