Ege Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Eşya Taşıma hizmetleri günümüzde bu işi ustaca yapan nakliye firmaları tarafından yerine getirilmektedir. Günümüzün modern çağın ve yaşam şekillerine olan ihtiyaçtan dolayı nakliye firmaları taşımacılık alanında tercih edilmektedir. Nakliye hizmetleri olarak asansörlü eşya taşıma hizmeti pek çok kaliteli firmalar tarafından verilen bir nakliye hizmetidir. Çünkü günümüzde evler artan nüfus ve kentleşmeye ek olarak çok katlı olarak yapılmaktadır. Bu da asansörlü taşıma hizmetine olan ihtiyacı doğurmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde asansörlü taşıma hizmetine duyulan ihtiyaç çok daha fazla artmaktadır. Bu anlamda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına kaliteli firmalar tarafından nakliye hizmetleri en iyi şekilde verilmeye çalışılmaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Alanında Uzman & Profesyonel Ekip
  • En Uygun Fiyatlarla Nakliyat Hizmeti
  • Hijyen Kurallarına Uygun Ekipmanlar
  • En İyi Ambalajlama ve Paketleme

Asansörlü Taşıma Hizmetinin Gerekliliği
Nakliye hizmetlerinde asansörlü eşya taşıma tamamen ihtiyaç gereği olan oldukça gerekli ve önemli bir hizmettir. Günümüz binaları değerlendirildiğinde çok katlı apartman tipi hatta daha büyük binalar yapılmaktadır. Bu açıdan asansörlü taşımaya ihtiyaç duyulmaktadır. Binaların asansörleri bulunsa bile pek çok site sahibi taşınma işleri için asansörlerin meşgul edilmesini istememekte ya da bazı asansörlerin durumu eşya taşımacılığına uygun olmamaktadır. Bu açıdan nakliye firmaları çalışmalarına ek olarak asansörlü taşıma hizmetini gerçekleştirmektedir. Bunun için sepetli asansör taşıma hizmeti vererek binaların en uygun yerleri olan balkonlarında giriş yapılarak eşyaların taşınması sağlanmaktadır. Bu şekilde daha kolay ve hızlı taşımacılık işleri gerçekleştirilmektedir.

Asansörlü Taşımacılık Hizmetlerinin Faydaları
Nakliye alanında müşteri ve firmalara oldukça kolaylıklar sağlayan asansörlü taşıma hizmetinin faydaları olarak şunları sayabiliriz:

Asansörlü taşıma ile firmalar eşyaları çok daha kolay ve hızlı bir şekilde taşımaktadır. Böylece hızlı teslimat gerçekleşerek eşyalarınızın zamanında ve hızlı bir şekilde taşınmaktadır.
Asansörlü taşımacılık ile binaların asansörleri meşgul edilmemiş olur. Böylece site sahibi ve site sakinleri de bu konuda kızdırılmamış olur.
Asansörlü taşıma ile binaların asansörleri taşımacılıktan dolayı zarar görmemiş olur.
Asansörlü taşımacılık firmalara da oldukça kolaylık sağlamaktadır. Bu yolla eşyaların yüksek katlara taşınmaları çok daha kolay bir şekilde olmaktadır. Bu yolla firmalar eşyaları taşıma konusunda daha kolay bir yöntem izlemiş olmaktadırlar.
Asansörlü taşıma ile eşyaların zarar görmeden daha sağlıklı bir şekilde taşınmaları gerçekleşmektedir.
İstanbul Ege Evden Eve Nakliyat | Şehirler Arası Nakliyat | Parça Eşya Taşıma | Depolama

Sıkça Sorulan Sorular

Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Nakliyat fiyatları özellikle sektörde en merak edilen konulardan biri halindedir. Nakliyat fiyatına etki eden pek çok faktör bulunuyor. Taşınacak eşya sayısı, paketleme, mesafenin uzaklığı gibi konular fiyata etki eder. Bu nedenle firmamıza ulaşarak size özel olarak bir fiyatın çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.

Nakliyat İçin Sigorta Zorunlu mu?
Şehiriçi nakliyat konusunda sigorta yaptırmak tamamen müşterilerimizin kişisel tercihine bağlı olan bir durumdur. Ancak şehirlerarası nakliyat hizmeti sırasında nakliyat için sigorta yaptırmak zorunludur.
Ucuz Evden Eve Nakliyat Zararları

Ev taşımak hepimin en büyük sıkıntılardan biridir helaki ucuz evden eve nakliyat tercihinden sizlere olan zararları diyelim A firma 3+1 standart bir aile ev eşyası için 1500 TL verdi B firma bu iş için 1300 Tl verdi C firma ise 900 Tl verdi evden eve taşımada ucuz fiyat verene araştırmadan karar vermeyiniz sebebi ise ucuz fiyat veren kişiler genelikle bireysel komisyonculuk yapanlardır ve sizin kapınıza günü birlik personel ile geilrer şuan ülkemize olan göç akımını biliyorsunuz bazı kişiler bundan yararlanarak bu işten anlamayan kişileri çalıştırıyorlar bunudan en büyük zararaı sizlere oluyor her zaman evinizi kurumsal firmalarla taşıttın sözleşmenizi yapın

Paketleme ve ambalaj nasıl yapılmaktadır ?

Evinizde veya işyerinizde bulunan a’dan – z’ye tüm eşyalar havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 kat paketlenerek çizilme veya kırılmasının önüne geçilir.

Taşındığı yeni adresde yönetici personelimiz tarafından istekleriniz doğrultusunda yerleşimi yapılır ve size yapılması gereken hiç bir işlem kalmaz.

Nakliyat sigortası hangi zararları karşılar ?

Değerli müşterilerimiz şehiriçi taşınmalarda hiç bir sigorta acentesi tarafından eşyalar güvence teminatı yapılmadığı için zarar gören eşya firmamızca karşılanmaktadır.

Sadece şehirler arası taşınma işleminde aracın yanması, çalınması veya devrilmesi riski ile sigorta şirketleri eşyaların zararını karşılamaktadır.

Nakliye işlemi ne kadar zaman alır?

Süre olarak belirtmek gerekirse 2+1 veya 3+1 ev eşyaları şehir içi taşınmalarda gün içerisinde eşya yoğunluğuna göre 8 saat içinde tamamlanır.

Şehirler arası taşınmalardada eşya miktarı ve gideceği mesafeye bağlı olarak en 48-72 saat içerisinde teslimatı yapılır.

Çağrı Merkezi Whatsapp Destek