Ege Nakliyat

İstanbul İzmir Nakliyat

istanbul ege evden eve nakliyat

İstanbul İzmir Şehirlerarası Nakliyat

İstanbul İzmir arası şehirlerarası nakliyat hizmetlerimiz günlük ve haftalık olarak yapılmaktadır. Komple ev eşyası nakliyeleriniz de firmamızla görüşerek istediğiniz gün taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Parsiyel taşımalar da ise taşıma tarihinizden enaz 1 hafta öncesinden firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Ve rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Firmamız böylelikle gerekli organizasyonu yaparak eşyalarınızın taşınma planlamasını yapar. Ve eşyalarınızı yeni adresinize hasarsız ve sorunsuz bir şekilde ulaştırır.
İstanbul İzmir evden eve nakliyat fiyatlarımız karşılıklı organizasyon yapıldığından %25′e varan indirimlerle yapılmaktadır. Firmamız 1997 yılından beri İstanbul ve İzmir’de bulunan ofisleri ile karşılıklı taşıma işlemleri gerçekleştirerek müşterilerimize çözüm ortağı olmaktadır. Taşıma işlemleriniz firmamız reklam ve logolu araçlarıyla gerçekleştirilmektedir. Hiçbir şekilde taşeron kullanmamaktayız..

Diğer nakliye firmalarının aksine sizden herhangi bir ön ödeme alınmamaktadır. Taşıma işleminizin sonlanmasına müteakip tüm ödemenizi iş bitiminde yapabilirsiniz. Özellikle firmalarda çalışan ve nakliye işlemini çalıştığı kurumun karşıladığı taşıma işlemlerinde firmamız taşımanızı sizden herhangi bir ödeme almadan da gerçekleştirmektedir. Taşıma işleminizin sonlanması ile faturanız düzenlenir. Ve kurumunuz tarafımıza ödemeyi gerçekleştirmektedir. Sizlerde İstanbul, İzmir ve diğer illerimize şehirlerarası nakliye işlemlerinizde firmamızı tercih edebilirsiniz. Sorunsuz ve hasarsız bir taşıma işlemi gerçekleştirmenin rahatı ve kolaylığını yaşayabilirsiniz. EGE Nakliyat olarak bugün ve gelecekte de taşımacılık sektöründe en iyi nakliye firmaları arasında olmak için var gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Çağrı Merkezi Whatsapp Destek